Hızlı Filitreleme

 
    • Markalar
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Maskeler Ve Gözlükler

Sıralama:

Maskeler Ve Gözükler

    Genel anlamda gözü kelimesi daha çok yüzücülerin kullandığı ekipman olarak ön plana çıkmaktadır. Ancak deniz maskesi ise daha çok burun kısmını da kapatan ve tüplü dalış veya serbest dalış seçenekleri kapsamında kullanılan, herhangi bir kısmından sızıntı yapmayan özel bir malzemeyle hazırlanmış ürünlerdir. O yüzden maskeler ve gözlükler birbirinden farklı amaçlar altında kullanılmaktadır.

Özellikle maske çeşitleri sayesinde dalış esnasında artış gösteren basınç ile küçülen hacim bu kapsamda büyük bir oranda yeniden arttırılmaktadır. Üstelik görünüm daha geniş ve tek bir mercek kapsamında sunulduğundan dolayı, su altını geniş açıdan büyük bir rahatlık içerisinde görme şansını vermektedir. Özellikle palet gibi farklı ekipmanlarla daha hızlı hareket ederek daha etkili manevra yapma şansımda sunar. Bu yüzden dalış malzemeleri arasında maskeler gözlüklerle kesinlikle karıştırılmamalıdır.

 Farklı Amaçlar Altında Kullanılan Maske ve Gözlükler

     Herhangi bir basınca maruz kalmadığından dolayı günümüzde yüzücüler daha çok gözlük seçeneklerini tercih etmektedirler. Bu sayede ağırlıkları azaltarak daha hızlı bir şekilde yüzme şansını yakalarlar. Fakat serbest dalış ya da tüplü dalış gibi işlemler kapsamında deniz maskesi seçenekleri daha önemli bir yer tutar. Yüksek basınç meydana geldiğinde küçülen hacim, burun deliklerinden ve nefes alıp verildiğinde yeniden artırılmasına imkan verilir. Tabi burada maske dendiği zaman ayrıca bütünüyle özel kumaş yapısı altında üretimleri gerçekleştirmiş olan, bütün kafa kısmının her yerini kapatan maskeler de ön plana çıkmaktadır. Bu şekilde maskeler ve gözlükler bir araya getirilmek suretiyle dalış elbisesi ile bir bütün oluşturularak tam donanımlı bir ekipman kapsamında serbest dalış ya da tüplü dalış seçenekleri rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

 Değişik Yapılar Altında Maskeler ve Gözlükler

     Günümüzde dalış için kullanılan deniz maskeleri ile birlikte aynı zamanda bakteriye dayanıklı ve polar kumaş şakası altında hazırlanan hacimli ve yumuşak bir yapıya sahip modeller ön plana çıkmaktadır. Herhangi bir çekme ya da tüylenme yapmayan bu maske çeşitleri, aynı zamanda soğuktan da bütün boyun kısmını ve kafa bölgesine korumaktadır. Aynı şekilde bu dalış malzemeleri içerisinde gözlük seçenekleri de yine deniz yüzeyinin bir üst kısımlarında gerçekleştirilecek olan farklı amaçlar altındaki yüzme adına amatör veya profesyonel şekilde kullanılmaktadır.

 

Maskeler Ve Gözlükler

Maskeler Ve Gözlükler, Spin Av Marketim-Balık Av Malzemeleri-Olta Takımları stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Spin Av Marketim-Balık Av Malzemeleri-Olta Takımları yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Maskeler Ve Gözlükler tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Maskeler Ve Gözlükler

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0546 918 55 32 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Balıkçılık Malzemeleri'nin Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Balık Av Malzemeleri ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

İSTANBUL/GAZİOSMANPAŞA

0546 918 55 32
info@spinavmarketim.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.